AIREX® Balance-pad Cloud, rubínově červená

Kód: 92092
Značka: Airex
1 815 Kč 1 500 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Balanční podložka vhodná pro pokročilé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový produkt v řadě Balance-pad.

Balance-pad Cloud je ve srovnání s ostatními podložkami Balance-pad mnohem měkčí, nestabilnější a labilnější, a to díky nižší hustotě pěnové konzistence použitého materiálu. Umožňuje tak intenzivnější stimulaci koordinace, rovnováhy a celkový trénink je obtížnější. Balance-pad Cloud je verzí pro pokročilé a je využíván především zkušenými sportovci. Povrchová struktura u Balance-pad Cloud je podobná, jako u již známé balanční podložky Balance-pad Elite a díky tomu zajišťuje stimulaci nožních receptorů i optimální odolnost proti skluzu. Tloušťka 6 cm udává požadované destabilizační vlastnosti, díky kterým jsou svaly při cvičení neustále stimulovány a klouby stabilizovány. Dochází k aktivaci kontrolní funkce mozku, receptorů v oblasti kloubů a vazivové tkáně jsou stimulovány silněji.

Balanční podložka se dobře udržuje a jednoduše čistí. Struktura povrchu a speciální pěnová technologie zabraňuje uklouznutí a pronikání vody nebo nečistot. Má maximální přilnavost a dobře drží na podlaze. Vhodná pro každodenní používání v interiéru, venku i ve vodě.

Pro ještě komfortnější a bezpečnější cvičení doporučujeme používat jako podklad některou z našich AIREX® cvičebních podložek.

Výhody Balance-pad Cloud:

  • díky nižší hustotě pěny je měkčí a vysoce nestabilní
  • vhodná pro pokročilé
  • antibakteriální povrchová úprava: Sanitized technologie
  • vodotěsný a prodyšný materiál
  • lehká a snadno přenosná
  • určená pro vnitřní i venkovní použití: odolná proti povětrnostním vlivům
  • skvělý trénink pro tělo i mysl


Specifikace:
rozměry: cca 480 x 400 x 60 mm
váha: cca 700 g
barva: rubínově červená

Kategorie využití:

  • Fitness a trénink


Každá balanční podložka AIREX® je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® balanční podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
nečistěte balanční podložku rozpouštědly či jinými chemickými prostředky, aby nedošlo k rozleptání povrchu. Skladujte balanční podložku bez dlouhodobého zatížení, mohlo by tak dojít k nenávratnému otlačení podložky. Pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČENÍ A FITNESS
Hmotnost: 0.734 kg