PINOFIT® Sport, ORIGINAL ZECHSTEIN, Masážní magnéziový olej, 1000 ml

Kód: 35645
Neohodnoceno
Značka: Pino
459,80 Kč 380 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Prvotřídní magnéziový olej s nejčistším a nejkvalitnějším hořčíkem na světě Bischofite, získávaný ze zdroje Zechsteinského moře na severozápádě Evropy. Skvělá volba pro podporu špičkového sportovního výkonu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlepšete svůj výkon!
Nejvyšší viskozita pro maximální kluznost předurčuje Hořčíkový olej PINOFIT Sport Original Zechstein ke sportovním masážím před tréningem nebo po závodech. Podporuje vytrvalost a regeneraci. Ideální pro použití také v praxi.

Hořčík: Bischofite je vodnatý minerál chloridu hořečnatého, který je několikanásobně koncentrovaný než jej lze najít v mořské nebo oceánské soli. Zdroj Zechstein produkuje nejčistší a nejpřirozenější chlorid hořečnatý Bischofite na světě, který se těží ze Zechsteinského moře 5 mil. let starého, v hloubce 1600 metrů. Hustota solanky (hořčíkového oleje) je vyšší než 1,30 kg/l (31 %).

Použití: Magnéziový olej aplikujte přímo na silně namáhané svaly, jemně vmasírujte. Zpočátku může docházet k mírnému pocitu brnění nebo tepla v ošetřených oblastech, proto se při prvním použití doporučuje použít méně masážního oleje a postupně množství zvyšovat.

Obsah balení: 1000 ml

Složení (INCI):

Water (Aqua), Magnesium Chloride Hexahydrate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Potassium Chloride

Doplňkové parametry

Kategorie: RELAX
Hmotnost: 1.32 kg