PINOFIT® Sport, ORIGINAL ZECHSTEIN, Masážní magnéziový olej ve spreji, 50 ml

Kód: 35648
Neohodnoceno
Značka: Pino
145,20 Kč 120 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Prvotřídní magnéziový olej s nejčistším a nejkvalitnějším hořčíkem na světě Bischofite, získávaný ze zdroje Zechsteinského moře na severozápádě Evropy. V praktické lahvičce s rozprašovačem - skvělá volba pro podporu špičkového sportovního výkonu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlepšete svůj výkon!
Optimální rozprostření a maximální klouzavost. Cílená aplikace na silně namáhané svaly - zejména pro použití při aktivitě a náhlých křečích.

Hořčík: Bischofite je vodnatý minerál chloridu hořečnatého, který je několikanásobně koncentrovaný než jej lze najít v mořské nebo oceánské soli. Zdroj Zechstein produkuje nejčistší a nejpřirozenější chlorid hořečnatý Bischofite na světě, který se těží ze Zechsteinského moře 5 mil. let starého, v hloubce 1600 metrů. Hustota solanky (hořčíkového oleje) je vyšší než 1,30 kg/l (31 %).

Použití: Magnéziový olej nastříkejte přímo na namáhané svaly 5-20 střiky a jemně vmasíruje. Doba působení je minimálně 5-10 minut. Pokud by se hořčíkový olej stal nepříjemným kvůli vysychání na pokožce, lze jej jednoduše smýt vodou. Doba působení je minimálně 5-10 minut.

Water (Aqua), Magnesium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Potassium Chloride
 
Složení (INCI):
Water (Aqua), Magnesium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Potassium Chloride

Doplňkové parametry

Kategorie: RELAX
Hmotnost: 0.049 kg