AIREX® Balance-beam Mini kladina, modrá

Kód: 92091
Značka: Airex
1 076,90 Kč 890 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Určena zejména pro cvičení rovnováhy a stability těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční cvičební pomůcka, která je vhodná pro fitness kluby, školy, sportovní sdružení, fyzioterapie a rehabilitace.

AIREX® Balance-beam Mini, je menší provedení původní kladiny AIREX® Balance-beam, 160 x 23 x 6 cm.

Speciální tvar této kladiny byl vyvinut pro balanční cvičení a pro koordinaci svalových skupin. Tréninkem propriocepce dochází ke zlepšení a udržení stability celého těla. Ideální pomůcka při cvičení a posílení páteře. Mini kladina je lehká, praktická a snadno přenosná. Vyrobena ze špičkového pěnového materiálu, který je bezpečný a protiskluzový. Je vhodná pro cvičení venku, doma, ve studiu či ve vodě. Díky vynikajícím tlumícím vlastnostem nezatěžujete Vaši páteř a klouby. Oceníte ji také jako podporu při cvičení jógy nebo pilates.

Produkty AIREX® jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který je využíván pro své výborné destabilizační vlastnosti. Tyto pomůcky jsou používány při cvičení balančních schopností, motoriky, stability. Nestabilní plochy mají široké pole využití od preventivních cviků, rehabilitace až po fitness. Výhodou provedených cviků s mini kladinou je v tom, že jsou zapojovány hlubší svaly oproti cvikům, bez této pomůcky. Kontrolní funkce mozku jsou aktivovány a receptory v oblasti kloubů a vazivové tkáně jsou stimulovány silněji.

Výhody Balance-beam Mini kladiny:

  • vysoká účinnost a maximální bezpečnost
  • protiskluzový povrch
  • vynikající tlumící vlastnosti
  • multifunkční použití v interiéru, venku i ve vodě
  • ideální trénink vytrvalosti, síly a rovnováhy
  • antibakteriální povrch díky Sanitized technologii


Specifikace:
rozměry: 410 x 240 x 60 mm
váha: 300 g
barva: modrá

Kategorie využití:

  • Fitness a trénink
  • Fyzioterapie a rehabilitace
  • Školy, sportovní sdružení a asociace


Každá balanční kladina AIREX® je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® balanční kladiny jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
nečistěte balanční kladinu rozpouštědly či jinými chemickými prostředky, aby nedošlo k rozleptání povrchu. Skladujte balanční kladinu bez dlouhodobého zatížení, mohlo by tak dojít k nenávratnému otlačení kladiny. Pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Tato speciální technologie výroby cvičebních podložek pečením má vliv na rozměry produktů AIREX®, které se mohou lišit o cca ± 5 cm. Tento rozměrový rozdíl nemá vliv na správnou funkci cvičební podložky a není důvodem k reklamaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rovnováha
Hmotnost: 1.23 kg