AIREX® Balance-pad, modrá

Kód: 92020
Neohodnoceno
Značka: Airex
1 754,50 Kč 1 450 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Hladký povrch, ideální pro začátečníky nebo pro cvičení naboso.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AIREX® Balance-pad je multifunkční cvičební pomůckou, která cíleně zlepšuje podmíněné koordinační schopnosti v kombinaci síly, vytrvalosti a rovnováhy.

Oblíbená cvičební pomůcka, která má široké využití v rehabilitacích, v rekreačních či profesionálních sportech a ve fitness centrech. Díky své skladnosti a hmotnosti je velmi praktická. Balanční podložku při cvičení ocení lidé různých věkových skupin a lidé s omezenou hybností.

Jako ideální doplněk doporučujeme k podložce Balance-pad pořídit bezpečnostní protiskluzovou podložku, která zabraňuje proti podklouznutí během cvičení.

Materiál je velice příjemný, hladký, měkký, teplý. Dobře se udržuje a jednoduše čistí. Uzavřená buněčná pěna zabraňuje pronikání vody nebo nečistot. Balance-pad je vhodný pro každodenní používání v interiéru, venku i ve vodě. Tloušťka 6 cm udává požadované destabilizační vlastnosti, díky kterým jsou svaly při cvičení neustále stimulovány a klouby stabilizovány. Výhodou provedených cviků s balanční podložkou je v tom, že jsou zapojovány hlubší svaly oproti cvikům, bez této pomůcky. Kontrolní funkce mozku jsou aktivovány a receptory v oblasti kloubů a vazivové tkáně jsou stimulovány silněji.

Výhody podložky Balance-pad:

  • dokonalý přirozený pocit: izolační, měkký a teplý
  • antibakteriální povrch díky Sanitized technologii
  • vodotěsný a prodyšný materiál
  • lehká a snadno přenosná
  • multifunkční
  • určená pro vnitřní i venkovní použití: odolná proti povětrnostním vlivům
  • skvělý trénink pro tělo i mysl


Specifikace:
Rozměry: cca 400 x 480 x 60 mm
Váha: cca 700 g
Barva: modrá

Kategorie využití:

  • Fyzioterapie a rehabilitace


Každá balanční podložka AIREX® je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® balanční podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
nečistěte balanční podložku rozpouštědly či jinými chemickými prostředky, aby nedošlo k rozleptání povrchu. Skladujte balanční podložku bez dlouhodobého zatížení, mohlo by tak dojít k nenávratnému otlačení podložky. Pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rovnováha
Hmotnost: 0.721 kg