AIREX® Balance-pad Elite, modrá

Kód: 92021
Neohodnoceno
Značka: Airex
1 996,50 Kč 1 650 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Balanční podložka s protiskluzovou i stimulační úpravou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balanční podložka je ideální cvičební pomůckou pro nácvik koordinace, postřehu a rovnováhy. Má opravdu široké využití jak při tréninku kondice, tak i v rehabilitaci a fitness. Materiál je velice příjemný a měkký. Balance-pad Elite je na spodní straně protiskluzová, na horní straně současně nabízí příjemnou stimulaci nožních receptorů při cvičení naboso. Má protiskluzový povrch! Ve spojení s balanční kladinou Airex® se zvyšuje obtížnost tréninku.

Tloušťka 6 cm udává požadované destabilizační vlastnosti, díky kterým jsou svaly při cvičení neustále stimulovány a klouby stabilizovány. Výhodou provedených cviků s Balance-pad Elite je v tom, že jsou zapojovány hlubší svaly oproti cvikům, bez této pomůcky. Kontrolní funkce mozku jsou aktivovány a receptory v oblasti kloubů a vazivové tkáně jsou stimulovány silněji. Díky své skladnosti a váze je praktická využitelnost při cvičení s lidmi různých věkových skupin a postižení (senioři, děti, lidé s postižením, omezená hybnost).

Balanční podložka se dobře udržuje a jednoduše čistí. Struktura povrchu a speciální pěnová technologie zabraňuje uklouznutí a pronikání vody nebo nečistot. Díky své maximální přilnavosti dobře drží na podlaze. Vhodná pro každodenní používání v interiéru, venku i ve vodě.

Pro ještě komfortnější a bezpečnější cvičení doporučujeme používat jako podklad některou z našich AIREX® cvičebních podložek.

Výhody Balance-pad Elite:

  • dokonalý přirozený pocit: izolační, měkký a teplý
  • antibakteriální povrch díky Sanitized technologii
  • vodotěsný a prodyšný materiál
  • lehká a snadno přenosná
  • multifunkční
  • určená pro vnitřní i venkovní použití: odolná proti povětrnostním vlivům
  • skvělý trénink pro tělo i mysl


Specifikace:
rozměry: cca 400 x 480 x 60 mm
váha: cca 700 g
barva: modrá

Kategorie využití:

  • Fitness a trénink
  • Fyzioterapie a rehabilitace
  • Školy, sportovní sdružení a asociace


Každá balanční podložka AIREX® je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® balanční podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
nečistěte balanční podložku rozpouštědly či jinými chemickými prostředky, aby nedošlo k rozleptání povrchu. Skladujte balanční podložku bez dlouhodobého zatížení, mohlo by tak dojít k nenávratnému otlačení podložky. Pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČENÍ A FITNESS
Hmotnost: 0.734 kg