AIREX® Balance-pad Mini, šedá

Kód: 92052
Značka: Airex
1 089 Kč 900 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Balanční podložka s protiskluzovou i stimulační úpravou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzhledem k vyšší hustotě a nové povrchové struktuře bublinkového typu, je podložka velmi stabilní a robustní s optimálním tlumením. Skvělý společník osobních trenérů - nový nástroj pro funkční trénink!

AIREX® Balance-pad Mini je speciální pěnová balanční podložka, která byla vyvinuta s tréninkovými experty. Materiál je velice příjemný a měkký. Dobře se udržuje a jednoduše čistí. Struktura povrchu a speciální pěnová technologie zabraňuje uklouznutí, materiál odpuzuje vodu. Uzavřená buněčná pěna zabraňuje pronikání vody nebo nečistot. Díky své přilnavosti dobře drží na podlaze. Materiál si udrží svou životnost při každodenním používání v interiéru i mimo něj.

Je ideální pro cviky na jedné noze a ruce. Vejde se do každé sportovní tašky nebo příručního zavazadla.

Tloušťka 6 cm zajišťuje optimální destabilizační vlastnosti, díky kterým jsou svaly při cvičení neustále stimulovány a klouby stabilizovány. Výhodou provedených cviků s podložkou Balance-pad Mini je zapojení i hlubších svalů. Kontrolní funkce mozku jsou aktivovány a receptory v oblasti kloubů a vazivové tkáně jsou stimulovány silněji.

Jako ideální doplněk k Balance-pad Mini doporučujeme tyto cvičební podložky AIREX® zejména při cvičení, které je prováděno např. vleže, nebo z boční push-up polohy.

Výhody Balance-pad Mini:

  • dokonalý přirozený pocit: izolační, měkký a teplý
  • antibakteriální povrch díky Sanitized technologii
  • vodotěsný a prodyšný materiál
  • lehká a snadno přenosná
  • multifunkční
  • určená pro vnitřní i venkovní použití: odolná proti povětrnostním vlivům
  • skvělý trénink pro tělo i mysl


Specifikace:
rozměry: 410 x 250 x 60 mm
váha: 600 g
barva: šedá

Kategorie využití:

  • Fitness a trénink


Každá balanční podložka AIREX® je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® balanční podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
nečistěte balanční podložku rozpouštědly či jinými chemickými prostředky, aby nedošlo k rozleptání povrchu. Skladujte balanční podložku bez dlouhodobého zatížení, mohlo by tak dojít k nenávratnému otlačení podložky. Pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Fitness:
díky vysoké kvalitě zpracování odpovídajícímu nadstandartním trendům je tato balanční podložka velmi žádaná také v této oblasti. Balance-pad Mini je velkým pomocníkem pro všestranné procvičení těla. Pomáhá ke zmírnění nebo úplné eliminaci bolesti pohybového aparátu, posílení hlubokých svalů, zlepšení a udržení koordinace a rovnováhy a v neposlední řadě ke zmírnění stresového napětí.

Na co se nás nejčastěji ptáte:
je Balance-pad Mini také vytvořen z hygienického materiálu Sanitized®?:
ano, všechny produkty značky AIREX® obsahují Sanitized®. Tato látka poskytuje ochranu proti bakteriím, plísním a patogenním organismům. Péče o tento produkt je stejná jako u ostatních AIREX® výrobků.

Proč by měl zákazník využívat právě Balance-pad Mini?:
Balance-pad Mini nenahrazuje již zmiňované balanční podložky, ale luxusně doplňuje jejich stávající řadu. Tento produkt byl vytvořen na základě vyšších potřeb zákazníků a kondičních trenérů. Balance-pad Mini je mnohem menší než Balance-pad Elite.

Čím je Balance-pad Mini odlišný od ostatních balančních podložek?:
od ostatních balančních podložek se Balance-pad Mini odlišuje především svým kompaktním rozměrem a skladností. Je ideální na cestování, závody a při soutěžích.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rovnováha
Hmotnost: 0.685 kg