AIREX® Balance-pad XLarge, šedá

Kód: 92056
Neohodnoceno
Značka: Airex
3 630 Kč 3 000 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Balanční podložka určena pro trénink koordinace a rovnováhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AIREX® Balance-pad XLarge poskytuje 2x větší velikost než Balance-pad Elite.

Podložka je na spodní straně protiskluzová a na horní straně současně nabízí příjemnou stimulaci nožních receptorů v průběhu cvičení. Je vhodná pro fitness centra, školy a sportovní sdružení (tělocvičny, cvičení s dětmi), fyzioterapie a rehabilitace. Balanční podložku při cvičení ocení lidé různých věkových skupin a postižení (senioři, děti, lidé s postižením, omezená hybnost). Oblíbená cvičební pomůcka je využívána při balančním cvičení, nácviku motoriky a stability se zapojením hlubokého stabilizačního systému.

Materiál je velice kvalitní, příjemný, hladký, měkký a teplý. Dobře se udržuje a jednoduše čistí. Struktura povrchu a speciální pěnová technologie zabraňuje uklouznutí. Uzavřená buněčná pěna zabraňuje pronikání vody nebo nečistot. Díky své maximální přilnavosti dobře drží na podlaze. Balance-pad XLarge je vhodný pro každodenní používání v interiéru, venku i ve vodě. Tloušťka 6 cm udává požadované destabilizační vlastnosti, díky kterým jsou svaly při cvičení neustále stimulovány a klouby stabilizovány. Výhodou provedených cviků s balanční podložkou je v tom, že jsou zapojovány hlubší svaly oproti cvikům, bez této pomůcky. Kontrolní funkce mozku jsou aktivovány a receptory v oblasti kloubů a vazivové tkáně jsou stimulovány silněji.

Pro ještě komfortnější a bezpečnější cvičení, doporučujeme Balance-pad XLarge podložit některou z našich AIREX® cvičebních podložek.

Výhody Balance-pad XLarge:

 • dokonalý přirozený pocit: izolační, měkký a teplý
 • 2x větší oproti Balance Pad Elite
 • antibakteriální povrch díky Sanitized technologii
 • vodotěsný a prodyšný materiál
 • lehká a snadno přenosná
 • multifunkční
 • určená pro vnitřní i venkovní použití: odolná proti povětrnostním vlivům
 • skvělý trénink pro tělo i mysl


Specifikace:
rozměry: cca 980 x 410 x 60 mm
váha: cca 1 400 g
barva: šedá

Kategorie využití:

 • Fitness a trénink
 • Fyzioterapie a rehabilitace
 • Školy, sportovní sdružení a asociace


Každá balanční podložka AIREX® je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® balanční podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
nečistěte balanční podložku rozpouštědly či jinými chemickými prostředky, aby nedošlo k rozleptání povrchu. Skladujte balanční podložku bez dlouhodobého zatížení, mohlo by tak dojít k nenávratnému otlačení podložky. Pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rovnováha
Hmotnost: 1.4 kg