AIREX® podložka Pilates 190, antracit

Kód: 92013
Neohodnoceno
Značka: Airex
1 996,50 Kč 1 650 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Protiskluzová a měkká podložka, při cvičení nedochází k zatěžování kloubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správná volba při cvičení pilates.

Pilates 190 s tloušťkou pouhých cca 0,8 cm je nejtenčí podložkou v AIREX® sortimentu. Vyvinuta ve spolupráci s odborníky! Na druhé straně je pevnější, což znamená, že poskytuje lepší podporu během náročného cvičení pilates. Je méně pružná a znatelně odolnější proti skluzu než ostatní cvičební podložky a cvičícímu tak dopřává stabilní postoj, přičemž se může plně soustředit na danou aktivitu. Cvičení s Pilates podložkou je velmi příjemné a pohodlné. Je vybavena charakteristickými tlumícími účinky. Klouby, vazy a šlachy jsou při cvičení chráněny, i když jsou již stávající problémy například s koleny nebo zády.

Podložka AIREX® je vyrobena z neporézního, protiskluzového, antibakteriálního materiálu, a proto nevstřebá žádné nečistoty ani vlhkost! Nezpůsobuje popáleniny. Vhodná i pro cvičení do bazénů.

Hlavní výhody této cvičební podložky:

  • dokonalý přirozený pocit: izolační, měkký a teplý
  • maximální bezpečnost: protiskluzová se zaoblenými hranami
  • určená pro vnitřní i venkovní použití: odolná proti povětrnostním vlivům
  • antibakteriální povrch díky Sanitized technologii


Specifikace:
rozměry: cca 1900 x 600 x 8 mm
váha: cca 1 400 g
barva: antracit

Kategorie využití:

  • Jóga a pilates


Každá podložka AIREX® Pilates je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
před prvním použitím omyjte cvičební podložku vodou a poté ji nechte volně uschnout na vzduchu. Nepokládejte podložku na topení, prádelní šňůru apod., mohlo by tak dojít k nenávratnému otlačení podložky. Nečistěte podložku rozpouštědly či jinými chemickými prostředky, aby nedošlo k rozleptání povrchu. Skladujte podložku zabalenou potištěnou stranou ven, a pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Tato speciální technologie výroby cvičebních podložek pečením má vliv na rozměry produktů AIREX®, které se mohou lišit o cca ± 5 cm. Tento rozměrový rozdíl nemá vliv na správnou funkci cvičební podložky a není důvodem k reklamaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČENÍ A FITNESS
Hmotnost: 1.4 kg