AIREX® podložka Yoga Calyana Earth, zelenohnědá

Kód: 92046
Neohodnoceno
Značka: Airex
1 754,50 Kč 1 450 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Cvičební podložka použitelná ve všech odvětvích jógy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AIREX® Yoga - výrobky dle mota: „My space, my Peace.” Což v překladu znamená: „Můj prostor, můj mír.”

Yoga Calyana Earth je prvním produktem značky AIREX® ve spolupráci s lektorkou jógy Buket Accus. Výběr kvalitní podložky je velmi důležitý pro stabilnější polohu a lepší koncentraci při cvičení.

Yoga Calyana Earth podložka má strukturovaný protiskluzový povrch, který poskytuje skvělé odpružení a přilnavost. Nepostradatelný společník ať už na cestách, doma či ve studiu jógy. Lehce přenosná s moderním dvoubarevným designem. Podložka AIREX® je vyrobena z neporézního antibakteriálního materiálu, a proto nevstřebá žádné nečistoty ani vlhkost! Nezpůsobuje popáleniny.

Rozdíl mezi jógou a pilates:
jóga se zaměřuje na flexibilitu a rozsáhlé skupiny svalů. Poskytuje rovnováhu, spiritualitu a fyzický pohyb. Účelem jógy je propojit stav těla i mysli do absolutní harmonie. Naopak pilates se zaměřuje především na sílu, napětí svalů, pružnost a kontrolu těla. Cílem pilates je tedy posílit jádro, zlepšit držení těla a stabilizovat páteř.

Hlavní výhody této cvičební podložky:

  • spodní strana bublinkové struktury zamezuje volnému pohybu podložky po podlaze
  • horní strana je speciálně navržena tak, že nabízí maximální přilnavost nohou a rukou
  • ideální pomocník venku, doma či ve studiu
  • podložka je velmi stabilní a odolná proti povětrnostním vlivům
  • vyrobeno v Německu


Specifikace:
rozměry: cca 1850 x 650 x 4,5 mm
váha: cca 2000 g
barva: zelenohnědá

Kategorie využití:

  • Jóga a pilates


Každá podložka AIREX® je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Náš tip:
přepravujte svou jóga podložku snadno, šikovně a s malým úsilím. Díky AIREX® Calyana ramennímu popruhu, můžete mít svou jóga podložku stále při sobě.

Doporučujeme:
před prvním použitím cvičební podložku omyjte šetrným čistícím prostředkem nebo biologicky rozložitelným mýdlem. Otřete jemně hadříkem. Nepoužívejte běžné čistící prostředky ani oleje ve spreji, které jsou určeny na jóga podložky, aby nedošlo k uklouznutí nebo k rozleptání povrchu. Skladujte podložku zabalenou potištěnou stranou ven a pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Tato speciální technologie výroby cvičebních podložek pečením má vliv na rozměry produktů AIREX®, které se mohou lišit o cca ± 5 cm. Tento rozměrový rozdíl nemá vliv na správnou funkci cvičební podložky a není důvodem k reklamaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jóga a Pilates
Hmotnost: 2 kg