AIREX® podložka Yoga Calyana Pro mat, žlutá melounová

Kód: 92093
Značka: Airex
2 420 Kč 2 000 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Speciálně vyvinutá podložka pro každodenní cvičení jógy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AIREX® Yoga - výrobky dle mota: „My space, my Peace.” Což v překladu znamená: „Můj prostor, můj mír.”

Další novinka v řadě AIREX® Yoga Calyana!
Cvičební podložka Yoga Calyana Pro je určena pro všechny ty, kteří se při svém tréninku ať už venku, doma či ve studiu spoléhají na kvalitu a bezpečí. Texturovaný spodní povrch poskytuje perfektní odpružení a vynikající přilnavost. Při cvičení jistě oceníte nadstandardní rozměry a krásný design. Lehce omyvatelná.

Podložka AIREX® je vyrobena z neporézního, protiskluzového, antibakteriálního materiálu, a proto nevstřebá žádné nečistoty ani vlhkost! Nezpůsobuje popáleniny.

Hlavní výhody této cvičební podložky:

  • odolná s dlouhou životností
  • antibakteriální povrch díky Sanitized technologii
  • Atraktivní design a velká plocha pro pohodlný trénink
  • Velmi odolný materiál se 100% protiskluzovým povrchem
  • lehce omyvatelná
  • navržena jako stálý prvek při cvičení venku, doma či ve studiu
  • podložka je robustní a skvěle tlumí, což má pozitivní vliv na klouby
  • drží svůj tvar i při dynamičtějším cvičení
  • vyrobena z recyklovatelných materiálů a technologiemi šetrnými k životnímu prostředí


Specifikace:
moderní barva: žlutý meloun
rozměry: cca 1850 x 650 x 6,8 mm
váha: cca 2800 g

Kategorie využití:

  • Jóga a pilates


Každá podložka AIREX® je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Náš tip:
přepravujte svou jóga podložku snadno, šikovně a s malým úsilím. Díky AIREX® Calyana ramennímu popruhu, můžete mít svou jóga podložku stále při sobě.

Doporučujeme:
před prvním použitím cvičební podložku omyjte šetrným čisticím prostředkem nebo biologicky rozložitelným mýdlem. Otřete jemně hadříkem. Nepoužívejte běžné čistící prostředky ani oleje ve spreji, které jsou určeny na jóga podložky, aby nedošlo k uklouznutí nebo k rozleptání povrchu. Skladujte podložku zabalenou potištěnou stranou ven a pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Tato speciální technologie výroby cvičebních podložek pečením má vliv na rozměry produktů AIREX®, které se mohou lišit o cca ± 5 cm. Tento rozměrový rozdíl nemá vliv na správnou funkci cvičební podložky a není důvodem k reklamaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jóga a Pilates
Hmotnost: 2.8 kg