AIREX® podložka Yoga Eco Cork mat, přírodní korek

Kód: 92095
Značka: Airex
2 178 Kč 1 800 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Přírodní korková podložka určena pro jógu, pilates a balanční cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AIREX® Yoga - výrobky dle mota: „My space, my Peace.” Což v překladu znamená: „Můj prostor, můj mír.”

Podložka AIREX® Yoga Eco Cork nabízí dokonalý přirozený pocit. Přírodní korkový materiál vytváří teplo a izolaci. Podložka je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Lehká, snadno přenosná a omyvatelná. Vyrobena z recyklovaných, biologicky rozložitelných materiálů. Díky protiskluzovému povrchu Vás nenechá ani v těch nejnáročnějších polohách, zejména pokud se Vám při tréninku zpotí ruce i nohy. Dopřejte svému tělu i mysli jen to nejlepší.

Korek přirozeně ničí bakterie, plísně a pachy. Nezpůsobuje žádné alergie.

Rozdíl mezi jógou a pilates:
jóga se zaměřuje na flexibilitu a rozsáhlé skupiny svalů. Poskytuje rovnováhu, spiritualitu a fyzický pohyb. Účelem jógy je propojit stav těla i mysli do absolutní harmonie. Naopak pilates se zaměřuje především na sílu, napětí svalů, pružnost a kontrolu těla. Cílem pilates je tedy posílit jádro, zlepšit držení těla a stabilizovat páteř.

Hlavní výhody této podložky:

  • materiál: špičkový přírodní korek s recyklovatelným gumovým podkladem
  • maximální bezpečnost: plochá, robustní, neklouzavá se zaoblenými hranami
  • dokonalý přirozený pocit: izolační, měkký a teplý
  • antibakteriální povrch
  • vodotěsný a prodyšný materiál
  • bez obsahu PVC a toxických materiálů
  • ekologicky šetrná k životnímu prostředí
  • lehká a snadno přenosná
  • navrženo ve Švýcarsku


Specifikace:
rozměry: cca 1830 x 610 x 4 mm
váha: cca 2 200 g
barva: přírodní korek

Kategorie využití:

  • Jóga a pilates


Podložka AIREX® je vyrobena z neporézního, protiskluzového, antibakteriálního materiálu, a proto nevstřebá žádné nečistoty ani vlhkost! Nezpůsobuje popáleniny. Všechny AIREX® podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
před prvním použitím cvičební podložku omyjte šetrným čisticím prostředkem nebo biologicky rozložitelným mýdlem. Otřete jemně hadříkem. Nepoužívejte běžné čistící prostředky ani oleje ve spreji, které jsou určeny na jóga podložky, aby nedošlo k uklouznutí nebo k rozleptání povrchu. Skladujte podložku zabalenou potištěnou stranou ven, a pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Tato speciální technologie výroby cvičebních podložek pečením má vliv na rozměry produktů AIREX®, které se mohou lišit o cca ± 5 cm. Tento rozměrový rozdíl nemá vliv na správnou funkci cvičební podložky a není důvodem k reklamaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jóga a Pilates
Hmotnost: 2.2 kg