AIREX® podložka Yoga Eco Grip mat, růžová

Kód: 92098
Neohodnoceno
Značka: Airex
2 480,50 Kč 2 050 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Podložka určena pro jógu, pilates a funkční trénink.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AIREX® Yoga - výrobky dle mota: „My space, my Peace.” Což v překladu znamená: „Můj prostor, můj mír.”

Buďte v rovnováze s přírodou!
Nejmodernější podložka, která splňuje nejvyšší standardy kvality. Vyrobena z recyklovaných, biologicky rozložitelných materiálů. Díky své nízké hmotnosti je snadno přenosná, a je tak perfektní volbou pro každého, kdo chce být na cestách a objevovat svět.

Rozdíl mezi jógou a pilates:
jóga se zaměřuje na flexibilitu a rozsáhlé skupiny svalů. Poskytuje rovnováhu, spiritualitu a fyzický pohyb. Účelem jógy je propojit stav těla i mysli do absolutní harmonie. Naopak pilates se zaměřuje především na sílu, napětí svalů, pružnost a kontrolu těla. Cílem pilates je tedy posílit jádro, zlepšit držení těla a stabilizovat páteř.

Hlavní výhody této podložky:

  • materiál: recyklovaný, biologicky rozložitelný
  • bez obsahu PVC a toxických materiálů
  • maximální bezpečnost: plochá, robustní, neklouzavá se zaoblenými hranami
  • dokonalý přirozený pocit: izolační, měkký a teplý
  • lehká a snadno přenosná
  • navrženo ve Švýcarsku
  • osvědčená kvalita AIREX®


Specifikace:
rozměry: cca 1800 x 610 x 4 mm
váha: cca 2 300 g
barva: růžová

Kategorie využití:

  • Jóga a pilates


Podložka AIREX® je vyrobena z neporézního, protiskluzového, antibakteriálního materiálu, a proto nevstřebá žádné nečistoty ani vlhkost! Nezpůsobuje popáleniny. Všechny AIREX® podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
před prvním použitím cvičební podložku omyjte šetrným čisticím prostředkem nebo biologicky rozložitelným mýdlem. Otřete jemně hadříkem. Nepoužívejte běžné čistící prostředky ani oleje ve spreji, které jsou určeny na jóga podložky, aby nedošlo k uklouznutí nebo k rozleptání povrchu. Skladujte podložku zabalenou potištěnou stranou ven, a pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Tato speciální technologie výroby cvičebních podložek pečením má vliv na rozměry produktů AIREX®, které se mohou lišit o cca ± 5 cm. Tento rozměrový rozdíl nemá vliv na správnou funkci cvičební podložky a není důvodem k reklamaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jóga a Pilates
Hmotnost: 2.3 kg