Bulgarian Bag Original - plátno

Kód: 1573/X2 1573/SMA2 1573/MED2 1573/LAR2 Zvolte variantu
Novinka
Značka: Bulgarian Bag
2 935 Kč 3 237 Kč 3 600 Kč 3 903 Kč od 2 935 Kč 2 425,62 Kč bez DPH 2 675,21 Kč bez DPH 2 975,21 Kč bez DPH 3 225,62 Kč bez DPH od 2 425,62 Kč bez DPH
Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Zvolte variantu
BULGARIAN BAG
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

BULGARIAN BAG byl vytvořen s jediným cílem: VÝSLEDKY! Na základě svých vlastních zkušeností elitního sportovce a poté trenéra zlaté úrovně v centrech olympijského tréninku ve Spojených státech si trenér Ivanov uvědomil, že kovové závaží, které se obvykle používá v tradičních tréninkových centrech, není ani praktické, ani dostatečně funkční jako kompletní tréninkový nástroj pro vybudování typu základní rotační síly vyžadované pro zápas a další bojové sporty, a to vedlo k trenérově první velké tréninkové inovaci..

Navrženo pro bezpečné použití v jakékoli tréninkové místnosti pro zápas anebo bojové sporty se schopností simultánně trénovat celý tým s až 30 nebo více zápasníky, skutečně funkční základní tréninkové funkce BULGARIAN BAG z něj dělají absolutní NUTNOST!

JEN TO, ŽE MÁTE SÍLU PŘI ZVEDÁNÍ VELKÝCH VAH NEZNAMENÁ, ŽE zvládnete TOTO!

Video s některými ukázkami cvičení ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZOR!! Díky výrobě každého kusu jako originál je vyžadována platba předem před začátkem výroby.

1 roky záruka na všechny plátěné výrobky.

Prázdné BULGARIAN BAGy neprodáváme. Všechny naše BULGARIAN BAG modely jsou dobře vyvážené, profesionálně naplněné a připravené na trénink.

Váš produkt je dodáván s instruktážním videem, které vám pomůže začít. Každé video má ukázky správného použití a ukázky intenzivního tréninku přímo od tvůrce Ivana Ivanova.

(Po zakoupení obdržíte jednotlivé odkazy pro zobrazení našich instruktážních videí)

Bulgarian Bag