SoftX kolébka pod Balance-pad

Kód: 45931
Značka: Airex
1 040,60 Kč 860 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Doplňkový produkt k AIREX® Balance-pad a k AIREX® Balance-pad Elite.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud potřebujete učinit cviky na podložce Balance-pad a Balance-pad Elite obtížnější, jednou z možností je využití kolébky SoftX (válcové úseče). Kolébka se umístí pod balanční podložku Balance-pad či Balance-pad Elite. Tento produkt je rovněž vyroben z kvalitního pěnového materiálu, který je lehký a přilnavý k materiálům AIREX®. Kolébka vytvoří labilní plochu a je vhodná ke každodennímu cvičení.

Produkty AIREX® jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který je využíván pro své výborné destabilizační vlastnosti. Tyto pomůcky jsou využívány při cvičení balančních cviků, motoriky, stability. Nestabilní balanční plochy mají širokou škálu využití od prevence, rehabilitace až po fitness.

Pro ještě komfortnější a bezpečnější cvičení doporučujeme používat jako podklad některou z našich AIREX® cvičebních podložek.

Hlavní výhody SoftX kolébky:

  • Zlepšení koordinace, rovnováhy, motoriky a postřehu
  • Lehká a snadno přenosná
  • Klouby jsou během cvičení stabiliziovány a svaly stimulovány
  • zapojují se hlubší svaly


Parametry:
Rozměry: cca 490 x 450 x 90 mm
Váha: cca 1000 g
Barva: modrá

Doporučujeme:
Nečistěte SoftX kolébku rozpouštědly či jinými chemickými prostředky, aby nedošlo k rozleptání povrchu. Skladujte SoftX kolébku bez dlouhodobého zatížení, mohlo by tak dojít k nenávratnému otlačení kolébky. Pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČENÍ A FITNESS
Hmotnost: 0.37 kg