AIREX® podložka Coronita 200, modrá

Kód: 92090
Značka: Airex
3 146 Kč 2 600 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Cvičební podložka s prodlouženo délkou. Lepší hygienická ochrana!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cvičební a fitness podložka.

Podložka Coronita je svým rozměrem „zlatý střed” mezi cvičebními podložkami Corona červenámodráantracit (200 x 100 x 1,5 cm) a Coronella platinaterakotaantracit (200 x 60 x 1,5 cm).

Ideální pro veškeré využití při rehabilitaci, posilování, gymnastice a jiných sportovních aktivitách. Podložka AIREX® je vyrobena z neporézního, protiskluzového, antibakteriálního materiálu a proto nevstřebává žádné nečistoty ani vlhkost! Nezpůsobuje popáleniny. Vhodná i pro cvičení do bazénů.

Inovace v průběhu intenzivního výzkumu. Coronita 200 je ještě odolnější a robustnější. Nabízí optimální tlumící účinky. Klouby, vazy a šlachy jsou při cvičení chráněny, i když jsou již stávající problémy například s koleny nebo zády.

Hlavní výhody této cvičební podložky:

  • robustní, odolná, s dlouhou životností
  • dokonalý přirozený pocit: izolační, měkký a teplý
  • podložka se jednoduše čistí a udržuje, protože do ní nepronikne vlhkost ani nečistoty
  • antibakteriální povrch díky Sanitized technologii
  • maximální bezpečnost: protiskluzová
  • 15 mm tlouška poskytuje skvělý komfort i na tvrdých podlahách
  • určená pro vnitřní i venkovní použití: odolná proti povětrnostním vlivům


Specifikace:
rozměry: cca 2000 x 800 x 15 mm
váha: cca 3 500 g
barva: modrá

Kategorie využití:

  • Fitness a trénink
  • Fyzioterapie a rehabilitace
  • Školy, sportovní sdružení a asociace


Každá AIREX® cvičební podložka je jedinečným kusem a odpovídá směrnici o zdravotnických prostředcích CE 93/42 EEC. Je držitelem certifikátu AGR. Všechny AIREX® podložky jsou jedny z nejlepších pro opravdu zdravé cvičení.

Doporučujeme:
před prvním použitím omyjte cvičební podložku vodou a poté ji nechte volně uschnout na vzduchu. Nepokládejte podložku na topení, prádelní šňůru apod., mohlo by tak dojít k nenávratnému otlačení podložky. Nečistěte podložku rozpouštědly či jinými chemickými prostředky, aby nedošlo k rozleptání povrchu. Skladujte podložku zabalenou potištěnou stranou ven, a pokud ji dlouhodobě nepoužíváte, skladujte ji na suchém a chladném místě. Vyhněte se dlouhodobému přímému slunci.

Cvičební podložky, Balance-pad podložky i kladiny AIREX® mají díky použitému materiálu a speciální technologii výroby velmi dlouhou životnost a tvarovou stabilitu. Tuto životnost výrazně prodloužíte, pokud budete výrobky AIREX® používat bez obuvi.

Tato speciální technologie výroby cvičebních podložek pečením má vliv na rozměry produktů AIREX®, které se mohou lišit o cca ± 5 cm. Tento rozměrový rozdíl nemá vliv na správnou funkci cvičební podložky a není důvodem k reklamaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČENÍ A FITNESS
Hmotnost: 3.5 kg